|      Bize Ulaşın    |     Sanal Tur 360°    |  

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7
Example Frame

Kültürümüz ve Çalışma Felsefemiz

 

 

HAYAT HİZMETTİR


Kültürümüz ve Çalışma Felsefemiz


Bizler Gez Turizm ailesiyiz ; amaç ve vizyonumuza uygun hareket eden, heyecanlı ve işine tutkun profesyonellerden oluşan bir ekibiz, her seviyedeki çalışanlar kuruluşumuzun  birer değeridir . Gez Turizm ailesinde; hepimiz birbirimize ve konuklarımıza sonsuz saygı ve sevgi gösteririz ,  çalışanlarımız   bu kuruluşun özüdür.

 

Bizler burada çalışıyoruz çünkü işimizi seviyoruz ve yaptığımız her işin en iyisini yapmak istiyoruz. Gülmeyi çok seviyoruz ve konuşurken göz teması kurmaya özen gösteriyoruz.

 

Diğerlerine karşı , kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak o şekilde davranıyoruz. Dengeli bir yaşam tarzına inanıyoruz, şirketimizi seviyoruz ve çok çalışıyoruz ancak ailemizi ve kendimizi de ihmal etmiyoruz.

Sürekli gelişmeyi hedefliyoruz. Detaylara çok dikkat ediyoruz çünkü bizi rakiplerimizden farklı kılan bu detaylardır. Her problemi ,  bir iyileştirme fırsatı olarak görüyoruz. Hatalarımızdan ders alıp yolumuza devam ediyoruz. Problemin  bir daha tekrarlanmamasının sağlamasının  çözümünden daha önemli olduğunu kabul ediyoruz. Bu haksızlık, bu benim işim değil, benim departmanım ile ilgili değil vb. gibi kelimelerden hoşlanmıyoruz, işin her ne pahasına olursa olsun yerine getirilmesini istiyoruz.

 

Yaptığımız her işte disiplin istiyoruz ancak fazla resmiyetten sakınıyoruz. Bizler bu değerleri kalbimizde taşımak ve günlük yaşantımızda uygulamaktan hoşlanıyoruz.


İşyerinde aklıselimi elden bırakmıyor ancak negatif düşünceyi, şüpheciliği ve dedikoduyu reddediyoruz. Her konuda uzlaşmaya varmıyoruz ancak farklılıklarımıza saygı gösteriyor ve birbirimizi farklılıklarımıza rağmen kabul ediyoruz.

 

Standartlarımıza sıkı sıkıya bağlı yaşıyoruz çünkü bu standartlarımızla tanınıyoruz. Düşmanımız olan, şikayet etme, taviz verme ve sıradanlıktan kendimizi sıyırıp, bu duyguları her gün kendimizden uzak tutmaya çalışıyoruz. İyi bir mutfak ekibine  sahip olduğumuzu düşünüyor ve sunduğumuz lezzetlerle gurur duyuyoruz. Hijyene çok hem de çok önem veriyoruz.

Zayıf hizmet, zayıf standartlar, zayıf gülümsemeler, zayıf tokalaşmalar, zayıf ilişkiler ve zayıf karakterden nefret ediyoruz, müşterek değerlerimizden güç alıyoruz. Kuruluşumuzun  toplam performansının sürekli iyileştirilmesi, kuruluşumuzun  kalıcı hedefidir.

 

 

br>


 

 
Odalar
Restaurant & Bar
Aktiviteler
Toplantı Salonu